Зарядіться енергією разом з нами
Dejavu - це найкращий ресторан з улюбленою континентальною кухнею, веселою історією, традиціями і завжди теплим прийомом.

У нашому ресторані Ви зможете не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами з найсвіжіших продуктів, і зануритися в музику і відмінну атмосферу, а й відволіктися від столичної суєти, розслабитися в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи.

Ресторан Дежавю це завжди свято і відпочинок. Просторі і відмінно оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і танцполом.

Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, плейлист, складений зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, і в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості страв удостоєні багатьох похвал наших гостей, і відзначені, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.

Dejavu не просто ресторан, це будинок, в якому раді кожному новому і вже знайомому гостю.

Європейська або континентальна, завдяки своїй універсальності являє собою найбільш популярний вид кухні, шанувальники якої сьогодні, безумовно, знайдуться у всьому світі. І якщо ви хочете зробити швидке гастрономічне подорож по Європі без віз і обмежень, вам досить просто забронювати столик в ресторані Дежавю. Під час такої вечері можна моментально перенестися в Англію, Францію або Німеччину і спробувати ті страви, яким найчастіше віддають перевагу по всьому світу.