Ми любимо наших гостей, вони дійсно вміють відпочивати як слід

Якщо ви шукаєте ресторан на Нижньому Валу, Контрактовій площі, в якому можна не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами континентальної кухні з найсвіжіших продуктів і зануритися в музику і відмінну атмосферу, а й відволіктися, розслабитися в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи, то вам пряма дорога в Dejavu.


Тематичний ресторан на Подолі може стати найкращим місцем для душевних зустрічей! Ваші смакові рецептори буде розбурхувати авторська континентальна кухня з найрізноманітнішою палітрою страв.


Караоке ресторан на Подолі Dejavu - це свято смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив в колі колег і партнерів. Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.


Для нас відіграє важливу роль радувати і приємно дивувати вас, роблячи відпочинок у Дежавю максимально радісним і комфортним. Для цього ми оновлюємо і доповнюємо наше меню новими стравами, представниками континентальної кухні, вдосконалюємо наш сервіс, і, звичайно ж, завжди раді побачити вас в караоке, адже ми в першу чергу музичний ресторан в Києві.


Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає буденність і жахливо обридлий побут, і ви хочете піти від сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя під час візиту в ресторан Dejavu на Подолі.