Окунитесь в атмосферу свободы, драйва и веселья

Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає жахливо обридлий побут, і ви хочете піти від сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя завдяки візиту в ресторан на Подолі біля Дніпра.


Для нас відіграє важливу роль радувати і приємно дивувати вас, щоб зробити перебування кожного гостя максимально радісним і комфортним. Для цього ми оновлюємо і доповнюємо наше меню новими стравами, представниками континентальної кухні, вдосконалюємо наш сервіс, і, звичайно ж, завжди раді побачити вас в караоке, адже ми в першу чергу музичний тематичний ресторан у Києві.


Ресторан на Верхньому Валу Dejavu - це свято смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив в колі колег і партнерів. Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.


Драйвова музика, келих прохолодного ігристого і соковиті медальйони з яловичини – чудові плани на вечір у теплу пору року. Пориньте в меломанський кураж. Dejavu - це ресторан біля Дніпра в Подільському районі, у якому ви зможете доповнити смак смачних страв континентальної кухні як благородним вином, до тонкощів відповідним смаку і перевагам гостя, так і насолодитися авторськими коктейлями.