Бенкети та свята в ресторані на Подолі

Ресторан в Подільському районі з живою музикою допоможе вам по-справжньому відпочити і добре провести час. Просторі й зі смаком оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і караоке-танцполом з кальянною зоною, місцем, де можна провести чудовий музичний вечір.


У ресторані Dejavu ви зможете скуштувати одні з кращих страв і кулінарних інтерпретацій європейської кухні в чудовому виконанні наших професіоналів. Рецепти кулінарних шедеврів континентальної кухні давно перевірені часом, вони відрізняються вмілим комбінуванням з різними соусами і гарнірами.


У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. Зі стін, на підписаних фото, поглядають улюблені виконавці, як би натякаючи, що місце за баром чекає саме тебе. А може час насолодитися хорошим коктейлем? Життя все ж таки прекрасне, коли проводиш його у веселій атмосфері разом з хорошими людьми. Все це про музичний ресторан на Подолі під назвою "Dejavu".


Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, музика зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, а в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості страв заслужили похвалу наших гостей, і відзначені, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.


Наш заклад - караоке ресторан в Києві і найкраще місце для душевних зустрічей! Ваші смакові рецептори розбудоражить авторська кухня континентального напрямку найрізноманітніша палітрою страв.


Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання полягає в тому, щоб зробити час, за який вам вдалося відвідати караоке ресторан Дежавю, наповненим енергією запалу, дружелюбності і веселощів.


Драйвова музика, келих прохолодного ігристого і соковиті медальйони з яловичини – найкращі плани на вечір у теплу пору року. Пориньте в меломанський кураж. Ресторан-караоке Дежавю дозволить вам підкреслити смак страв континентальної кухні як благородним вином, до тонкощів відповідним смаку і перевагам гостя, так і смачними авторськими коктейлями.


Відчуйте Дежавю веселощів разом з рестораном Dejavu!