Свято наближається! Скоріше, воно вже прийшло і чекає на Вас у Dejavu.

У хорошому ресторані все повинно бути прекрасно: їжа, атмосфера і душа закладу. Паб бар ресторан в Києві на Подолі – це будинок з веселими традиціями, дружнім колективом і відмінним меню. А наша гостинність полягає в тому, щоб подарувати кожному гостю пропуск у світ веселого дозвілля в ресторан Dejavu!


Ми знаємося на хорошому дозвіллі та організації свят, тому будь-яке проведене у нас свято приємно запам'ятається Вам і Вашим гостям. Вам не доведеться піклуватися про те, як обслужити і створити відмінну атмосферу, адже все це буде професійно організовано нашою згуртованою командою, яка на найвищому рівні підготує ваше свято.


Всі знайомі з дилемою вибору при організації свята, на яке ви зможете покликати близьких друзів, колег, знайомих і сім'ю. Безсонні ночі краще проводити на танцполі або зі смачним напоєм у руці в хорошій компанії, а не біля плити. Зробити свято в ресторані Dejavu - це вкладення у власне задоволення від проведеного заходу. Адже свята, проведені у нас, хочеться згадувати.


У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. З порогу зустрічаєш друзів, а шеф обов'язково нагодує чимось дуже смачним. Зі стіни, на підписаному фото, поглядає улюблений виконавець, як би натякаючи, що місце за столиком чекає саме тебе. А може шот або коктейль? Адже життя таке прекрасне, коли проводиш його в добрій веселій атмосфері разом з хорошими людьми.


Паб бар на Подолі Dejavu - це концентрація гарного настрою і гармонійне поєднання смаку, бездоганного сервісу, комфорту і краси. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив у колі колег і партнерів.


Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.