Ми - серце тусовочного Подолу. Підкоріть наше караоке і як слід запалюйте на танцполі.

Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає мирська буденність і жахливо обридлий побут, і ви хочете піти від сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя завдяки візиту в музичний ресторан Dejavu на Подолі.


У хорошому ресторані все повинно бути прекрасно: їжа, атмосфера і душа закладу. Ресторан Дежавю на Подолі – це заклад з веселими традиціями, дружнім колективом і чудовим меню. А наша гостинність полягає в тому, щоб подарувати кожному гостю пропуск у світ веселого дозвілля в ресторан Dejavu!


У нас панує настільки запальна атмосфера, що пританцьовують навіть офіціанти. Відвідування музичного ресторану може бути навіть більш ефективним, ніж візит до психолога, адже немає нічого більш підбадьорливого, ніж гарне проведення часу, коли ви можете і відпочити і повеселитися від душі в оточенні хороших людей.


Для нас відіграє важливу роль радувати і приємно дивувати вас, роблячи перебування максимально радісним і комфортним. Для цього ми оновлюємо і доповнюємо наше меню новими стравами, представниками континентальної кухні, вдосконалюємо наш сервіс, і, звичайно ж, завжди раді побачити вас в караоке, адже ми в першу чергу музичний ресторан у Києві.


Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати наш ресторан на Подолі, наповненим енергією запалу й веселощів.


Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.