Ресторан європейської та домашньої кухні

Одна з найвідоміших і ситних кухонь світу – це європейська кухня, яка рясніє різноманітністю і не залишить нікого байдужим. У ній переплітаються історія, звичаї і традиції різних народів Європи.

У ресторані Dejavu ви зможете скуштувати одні з кращих страв і кулінарних інтерпретацій європейської кухні в чудовому виконанні наших професіоналів. Рецепти кулінарних шедеврів континентальної кухні давно перевірені часом, вони відрізняються вмілим комбінуванням з різними соусами і гарнірами.

Всі страви європейської кухні охопити відразу неможливо, так як рецепти є переплетенням кулінарних концептів різних народів, а також традицій і різних смакових уподобань. Вони відрізняються легкістю приготування і натуральністю продуктів.

Отже, які ж страви відносять до європейської кухні? Величезна безліч їх готується з м'яса яловичини, курки і свинини. У європейців є особливі рецепти для їх приготування на відкритому вогні з додаванням різних соусів. За традицією таке м'ясо подається з овочами або крупами як гарніром.

Європейська кухня в ресторані Dejavu наповнена достатком м'ясних і овочевих страв, а також ароматних приправ і різних соусів. А також вона багата різноманітністю перших страв, які корисні для травлення, а європейці зазвичай стежать за своїм здоров'ям.

Меню європейської кухні обов'язково включає в себе салати, гарячі закуски, перші, другі страви, страви з птиці, яловичини, свинини. І наостанок, обов'язково десерт. Десерту тут відведено особливе місце. Тисячі різних видів солодощів можна зустріти в рецептах європейської кухні. Європейська кухня - колекція, яка просто не має меж. Вона не поступається жодній іншій кухні світу.

У ресторані Dejavu ви зможете належно оцінити всю різноманітність і смакове багатство континентальної кухні, адже ми підходимо до нашої справи з любов'ю і відповідальністю.