Місце святкового настрою, смачної їжі та чудової музики

Ми заслужили високий рейтинг завдяки любові до того, що ми робимо. Інтер'єр нашого закладу оформлений від нашої щирої музичної душі: з автографами світових зірок, раритетними речами талановитих музикантів і навіть колекційними моделями мотоциклів. Дух свободи, бунтарства і любові до музики не залишить вас байдужим, не кажучи вже про задоволення ваших гастрономічних смаків.


Караоке ресторан Dejavu в Києві на Подолі - це свято смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження у ресторані і провести веселий корпоратив в колі колег і партнерів. Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.


Ми завжди вітаємо кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати караоке ресторан Дежавю в Києві, наповненим енергією запалу, дружелюбності і веселощів.


Драйвова музика, келих прохолодного ігристого і соковиті медальйони з яловичини: погодьтесь, це чудові плани на вечір у будь-яку пору року. Пориньте в меломанський кураж. Ресторан Дежавю дозволить кожному відчути витончений смак смачних страв континентальної кухні як з благородним вином, до тонкощів відповідним смаку і перевагам гостя, так і з авторськими коктейлями.


Караоке ресторан Dejavu є концентрацією гарного настрою і гармонійним поєднанням смаку, бездоганного сервісу, комфорту і краси. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив, який приємно запам'ятається, у колі колег і партнерів.