Ви готові до запальних танців і караоке?

Dejavu ресторан у Києві, який дозволить не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами континентальної кухні з найсвіжіших продуктів, але й зануритися в музику і чудову атмосферу, а й відволіктися від столичної повсякденності, розслабитися в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи.

Ресторан Дежавю на Подолі це завжди свято і відпочинок. Просторі і зі смаком оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і танцполом.

Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, плейлист, складений зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, а в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися.

Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає мирська буденність і жахливо обридлий побут, й ви хочете піти від сірості і похмурості, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя під час візиту в ресторан Dejavu на Подолі.

У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. Зі стін, з підписаних фото, поглядають улюблені виконавці, як би натякаючи, що місце за баром чекає саме на тебе. Насолодіться хорошим коктейлем, життя адже таке прекрасне, коли проводиш його в добрій веселій атмосфері разом з хорошими людьми. Все це про караоке-ресторан в Києві Dejavu.

Ми працюємо, щоб ви могли відчути дежавю гарного настрою!