У нас можна по-справжньому розслабитися
Кожному з нас необхідно улюблене місце, куди можна втекти від тривог цього світу. Брускети з креветками або шашлик – це лише привід. Справжнє свято, коли люди збираються разом, і міські клопоти і метушня залишаються десь далеко. І час тягнеться якось по-особливому неспішно і починаєш по-справжньому, навіть по-дитячому, вірити, що всі мрії збуваються.


У нашому меню поєдналися класична європейська кухня і акценти нових світових трендів гастрономії. Знайомі продукти, але несподівані поєднання смаків, фактур і ароматів – це і є справжні страви від шеф-кухаря.


Ми - лаунж ресторан на Подолі, в якому можна не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами континентальної кухні з найсвіжіших продуктів, і зануритися в музику і чудову атмосферу, а й відволіктися від столичної метушливості, розслабитися в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи.


Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає буденність і жахливо обридлий побут, і ви хочете піти від сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя під час візиту в караоке ресторан Dejavu.


Лаунж ресторан на Подолі може стати найкращим місцем для душевних зустрічей! Ваші смакові рецептори буде вражати наповал авторська континентальна кухня найрізноманітнішою палітрою страв.


Dejavu не просто караоке ресторан у Києві, це дім, в якому раді кожному новому і вже знайомому гостю.