Не забувайте, що хороший і якісний відпочинок криється в дрібницях

У кожній столиці та інших містах є місця, де завжди кипить життя. Вони не завжди займають верхні рядки путівників, але тут із задоволенням призначають зустрічі старі друзі і бізнес-партнери, легко вибирають улюблені страви і рекомендують їх іноземцям. Одне з таких місць української столиці - це музичний ресторан Dejavu. Саме сюди приходять за доброзичливою атмосферою, шедеврами континентальної кухні і гучними веселими вечорами біля барної стійки.

У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. З порога зустрічаєш друзів, а шеф обов'язково нагодує чимось дуже смачним. Зі стіни, на підписаному фото, поглядає улюблений виконавець, як би натякаючи, що місце за баром чекає саме тебе. А може шот або по коктейлю? Адже життя таке прекрасне, коли проводиш його в добрій атмосфері разом з хорошими людьми.

Кожному з нас необхідно улюблене місце, куди можна втекти від тривог цього світу. Брускети з креветками або шашлик – це лише привід. Справжнє свято, коли люди збираються разом, і міські клопоти залишаються десь далеко. І час тягнеться якось по-особливому неспішно і починаєш по-справжньому, навіть по-дитячому, вірити, що всі мрії збуваються.

У хорошому ресторані все повинно бути прекрасно: їжа, атмосфера і душа закладу. Ресторан Dejavu в Києві на Подолі – це будинок з веселими традиціями, дружнім колективом і відмінним меню. А наша гостинність полягає в тому, щоб подарувати кожному гостю пропуск у світ веселого дозвілля в ресторан Dejavu!

У нашому меню поєдналися класична європейська кухня і акценти нових світових трендів гастрономії. Знайомі продукти, але несподівані поєднання смаків, фактур і ароматів – це і є справжні страви від шеф-кухаря.

Ми працюємо, щоб ви могли відчути Dejavu гарного настрою!