Кращий заклад для того, щоб весело провести дозвілля

Ми заслужили високий рейтинг серед мешканців і гостей столиці завдяки любові до того, що ми робимо. Інтер'єр нашого закладу доповнений автографами світових зірок, раритетними речами талановитих музикантів і навіть колекційними моделями мотоциклів. Дух свободи, бунтарства і любові до музики не залишить вас байдужим, не кажучи вже про задоволення ваших гастрономічних смаків.


Dejavu — це лаунж ресторан у Києві, який стане для Вас святом смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив у колі колег і партнерів. Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.


У кожному місті є заклади, де завжди кипить життя. Вони не завжди займають верхні рядки путівників, але тут із задоволенням призначають зустрічі старі друзі і бізнес-партнери, завжди замовляють улюблені страви і рекомендують їх іноземцям. Одне з таких місць української столиці — це лаунж ресторан Dejavu в Києві. Саме сюди приходять за доброзичливою атмосферою, шедеврами континентальної кухні і гучними вечорами біля барної стійки.


Для нас найважливіше у роботі — радувати і приємно дивувати вас, щоб ваш візит в ресторан Дежавю на Подолі максимально незабутнім і комфортним. Для цього ми оновлюємо і доповнюємо наше меню новими стравами континентальної кухні і вдосконалюємо наш сервіс.
І, звичайно ж, ми завжди раді побачити вас у караоке, адже в першу чергу Dejavu музичний ресторан.


Ми впевнені, що ви не залишитеся байдужим до нашої атмосфери свободи і запальної музики. Тільки уявіть, як приємно сповнитися драйвом перед вихідними або початком робочого тижня! Або ж відкривати для себе нові неповторні смаки страв, які ми відшукуємо, щоб завжди дивувати вас.