Морочитеся, куди запросити гостей? Будь-яке свято стане ще веселішим у нас!

Всі знайомі з дилемою вибору при організації свята, на який ви зможете покликати близьких друзів, колег, знайомих і сім'ю. Безсонні ночі краще проводити на танцполі або зі смачним напоєм в руці і в хорошій компанії, а не біля плити. Організувати свято в ресторані Dejavu - це вкладення у власне задоволення від проведеного заходу. Адже свята, проведені у нас, хочеться згадувати.

У нашому ресторані Ви зможете не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами з найсвіжіших продуктів і зануритися в музику і чудову атмосферу, а й відволіктися від столичної повсякденності, розслабитися в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи.

Ресторан Дежавю на Подолі це завжди свято і відпочинок. Просторі і відмінно оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і танцполом.

Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, плейлист, складений зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, а в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості страв удостоєні багатьох похвал наших гостей, і відзначені, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.

Ресторан караоке Dejavu в Києві - це свято смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив в колі колег і партнерів.

Ми знаємося в дозвіллі та організації свят, тому будь-яке проведене у нас свято приємно запам'ятається Вам і Вашим гостям. Вам не доведеться піклуватися про те, як обслужити і створити відмінну атмосферу, адже все це буде професійно підготовлено нашою згуртованою командою, яка на найвищому рівні організує ваше свято.

Ми завжди раді побачити вас серед наших гостей, і хочемо, щоб ви відчували приємне дежавю смаку і веселощів набагато частіше.