Яка б погода не була за вікном, в Dejavu завжди затишно і весело

Лаунж ресторан в Києві Dejavu - це свято смаку, гарного настрою і якісної музики. Це заклад, в якому можна провести бізнес-зустріч або презентацію, а ввечері потанцювати під запальні ритми. Саме тут можна незабутньо відсвяткувати день народження і провести веселий корпоратив у колі колег і партнерів.


Ми знаємося на хорошому дозвіллі та організації свят, тому будь-яке проведене у нас свято приємно запам'ятається Вам і Вашим гостям. Вам не доведеться піклуватися про те, як обслужити і створити атмосферу, адже все це буде професійно підготовлено нашою згуртованою командою, яка на найвищому рівні організовує ваше свято.


Наш караоке ресторан на Подолі надає своїм гостям можливість скуштувати одні з кращих страв і кулінарних інтерпретацій європейської кухні в чудовому виконанні наших професіоналів. Рецепти кулінарних шедеврів континентальної кухні давно перевірені часом, що відрізняються вмілим комбінуванням з різними соусами й гарнірами.


Коктейльна карта ресторану Дежавю допоможе вам у цій гастрономічній подорожі! Ваші смакові рецептори буде вражати авторська континентальна кухня і найрізноманітніша палітра авторських і добре знайомих коктейлів.


Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати lounge ресторан Дежавю, наповненим енергією запалу, дружелюбності і веселощів.


У хорошому ресторані все повинно бути прекрасно: їжа, атмосфера і душа закладу. Ресторан Dejavu в Києві на Подолі – це будинок з веселими традиціями, дружнім колективом і відмінним меню. А наша гостинність ґрунтується на тому, щоб подарувати кожному гостю пропуск у світ веселого дозвілля!