Кальян і хороша музика, що може бути краще в цей вечір?

За довгий час роботи у сфері ресторанного бізнесу, наші гості все частіше і частіше зверталися до нас з проханнями привнести в Dejavu кальянне обслуговування. Тематичний ресторан Дежавю в Києві став одним з улюблених місць для шанувальників лаунжів і чіллаут зон.

У нашому закладі Ви зможете не тільки насолодитися традиційними ресторанними стравами континентальної кухні з найсвіжіших продуктів, але і зануритися в музику й чудову атмосферу, відволікшись від столичної буденності, щоб з полегшенням видихнути в затишному і веселому середовищі, насиченому духом свободи і розслаблення.

Ресторан Дежавю допоможе Вам по-справжньому відпочити і добре провести час. Просторі і стильно оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і караоке-танцполом з кальянною зоною.

У нас панує настільки запальна атмосфера, що пританцьовують навіть офіціанти. Не втрачайте можливості продемонструвати свої вокальні здібності. Якщо вас цікавить, де знайти хороший караоке бар в Києві, то ресторан Дежавю на Подолі буде вдалим рішенням.

Dejavu не просто ресторанний заклад, це дім, в якому раді кожному новому і вже знайомому гостю.

У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. Зі стін, на підписаних фото, поглядають улюблені виконавці, як би натякаючи, що місце під софітом чекає саме тебе. А може пора насолодитися хорошим коктейлем? Адже життя таке прекрасне, коли проводиш його в розслаблюючій атмосфері разом з хорошими людьми. Все це про музичний ресторан в Києві з назвою "Dejavu".