Вічне свято в музичному ресторані Dejavu

Готові запалити на одному з найгарячіших танцполів Подолу? У нас нема коли сумувати, з нами завжди хочеться пританцьовувати. Музичний ресторан у Києві під назвою Dejavu завжди відкритий для цінителів хорошої музики і любителів смачно поїсти. Ми раді кожному новому і добре знайомому гостю. У нашому ресторані можна незабутньо провести як звичайний вечір, так і закотити ціле свято з приводу дня народження, весілля та інших світлих митей життя.


Знайти гарний ресторан у Києві часом досить складно. Тому ми оформлювали наш заклад, вкладаючи в нього нашу співучу душу. Інтер'єр Dejavu доповнений автографами світових зірок, раритетними речами талановитих музикантів і навіть колекційними моделями мотоциклів. Все це просто кричить про свободу духу і волі до життя. Але щоб не бути голослівними, ми запрошуємо вас у гості оцінити і повноцінно зануритися у цю прекрасну атмосферу.


Наша дружна команда зробить все, щоб час вашого візиту в ресторан Дежавю на Подолі пройшов якнайкраще. Ми живемо задоволенням від нашої роботи, адже наше покликання - дарувати людям радість і балувати смачними стравами континентальної кухні. Наш шеф-кухар Сергій Євтух вразить ваші смакові рецептори обраними кулінарними шедеврами та інтерпретаціями, які представлені в нашому меню за доступною ціною. Просто спробуйте новинки нашого літнього меню, які тануть у роті, розтікаючись по тілу приємним бадьорим і м'яким смаком або скуштуйте каре молодого теляти з гарніром з рум'яної хрусткої картоплі і найніжнішим салатом з лососем і крем-сиром. Наші страви називають справжнім дивом кулінарії.


Якщо ви хочете забронювати столик в ресторані Dejavu, Вас і відмінний вечір в нашому закладі розділяє всього одне натискання на кнопку зателефонувати вгорі цієї сторінки.