Розділіть гарний настрій разом з нами

Для нас відіграє важливу роль можливість радувати і приємно дивувати вас, роблячи перебування в ресторані Dejavu максимально радісним і комфортним. Для цього ми оновлюємо і доповнюємо наше меню новими стравами, представниками континентальної кухні, вдосконалюємо наш сервіс, і, звичайно ж, завжди раді побачити вас в караоке, адже ми в першу чергу музичний ресторан.

Ми переконані, що ви не залишитеся байдужим до атмосфери свободи і запальної музики. Тільки уявіть, як приємно сповнитися драйвом перед вихідними або початком робочого тижня! Або ж відкривати для себе нові смакові якості страв, які ми відшукуємо, щоб завжди дивувати вас новими смаками.

Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати ресторан Дежавю на Подолі, наповненим енергією запалу, дружелюбності і веселощів.

Щоб кожен наш відвідувач повноцінно занурився в цю атмосферу, ресторан Dejavu в Києві оформлений зі смаком і любов'ю до музики. Інтер'єр закладу доповнений автографами світових зірок, раритетними речами талановитих музикантів і навіть колекційними моделями мотоциклів. Все це просто кричить про свободу духу і волю до життя. Але щоб не бути голослівними, ми запрошуємо вас в гості оцінити і повноцінно зануритися в це чудове середовище.

Меню нашого ресторану славиться своїми стравами, які заслужили високі оцінки серед наших відвідувачів. Асортимент страв оновлюється і доповнюється нашим шеф-кухарем, щоб завжди радувати не тільки вас, але і ваші смакові рецептори.

Ми хочемо знову і знову розбурхувати вашу гастрономічну уяву! І ми не плануємо зупинятися!