Смачний коктейль на барі та жива музика на сцені чекає саме на тебе
Ресторан в Подільському районі Дежавю допоможе вам по-справжньому відпочити і добре провести час. Просторі і відмінно оформлені зали є прекрасним як ресторанним майданчиком, так і караоке-танцполом з кальянною зоною, місцем, де можна провести натхненний музичний вечір.


У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. Зі стін, з підписаних фото, поглядають улюблені виконавці, як би натякаючи, що місце за баром чекає саме тебе. А може пора насолодитися хорошим коктейлем? Життя адже таке прекрасне, коли проводиш його в такій атмосфері разом з хорошими людьми. Все це про музичний ресторан на Подолі під назвою "Dejavu".


Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, плейлист, складений зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, але в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості страв удостоєні багатьох похвал наших гостей, і відзначені критиками, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.


Наш заклад - караоке ресторан в Києві і найкраще місце для душевних зустрічей! Ваші смакові рецептори буде балувати авторська європейська кухня з найрізноманітнішою палітрою страв.


Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати ресторан Дежавю, наповненим енергією запалу, дружелюбності і веселощів.


Драйвова музика, келих прохолодного ігристого і соковиті медальйони з яловичини – чудові плани на вечір, чи не так? Пориньте в меломанський кураж. Ресторан Дежавю в Подільському районі дозволить вам доповнити смак смачних страв континентальної кухні як благородним вином, до тонкощів відповідним смаку і перевагам гостя, так і авторськими коктейлями нашого бару.


Відчуйте дежавю веселощів разом з рестораном Dejavu!