Провести вечір у хорошій компанії й зі смачним коктейлем - найкраще рішення

Вас чекає вир емоцій і буря веселощів, плейлист, скомпонований зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, а шукає кращі ресторани Києва, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості страв заслужили багатьох похвал наших гостей, і відзначені, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.


Ми завжди раді бачити кожного нового гостя, який готовий розділити з нами піднесений настрій і прагнення відкривати для себе щось нове. Наше завдання - зробити час, за який вам вдалося відвідати музичний ресторан Dejavu в Києві, наповненим енергією запалу, дружелюбності й веселощів.


Щоб кожен наш відвідувач повноцінно занурився в цю атмосферу, караоке ресторан Дежавю оформлений зі смаком і любов'ю до музики. Інтер'єр закладу доповнений автографами світових зірок, раритетними речами талановитих музикантів і навіть колекційними моделями мотоциклів. Все це просто кричить про свободу духу і волі до життя. Але щоб не бути голослівними, ми запрошуємо вас в гості оцінити і повноцінно зануритися в це середовище.


Меню нашого ресторану славиться своїми стравами, які заслужили високі оцінки серед наших відвідувачів і кулінарних критиків. Асортимент страв оновлюється і доповнюється нашим шеф-кухарем, щоб завжди радувати не тільки вас, але і ваші смакові рецептори.


Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає мирська буденність і жахливо обридлий побут, і ви хочете піти від сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя під час візиту у найкращий музичний караоке ресторан в Києві.