Музика нас пов'язала. Караоке з улюбленими хітами чекає на вас в Dejavu.

Ми живемо музикою і задоволенням наших гостей від приємно проведеного часу. Якщо вас поглинає повсякдення, і ви хочете здихатися сірої і похмурої повсякденності, дозвольте веселому настрою і музиці увірватися у ваше життя завдяки караоке ресторану Dejavu.

У нас панує настільки запальна атмосфера, що пританцьовують навіть офіціанти. Відвідування музичного ресторану може бути навіть більш ефективним, ніж візит до психолога, адже немає нічого більш підбадьорливого, ніж гарне проведення часу, коли ви можете і відпочити і повеселитися від душі серед хороших людей.

Вас чекає вибух емоцій і буря веселощів, плейлист, складений зі смаком і почуття вічного свята. Ми завжди відкриті перед тими, хто шукає не тільки місце, де можна просто приймати їжу, а в пошуках закладу, де всі буденні турботи відходять на другий план, і де можна нарешті розслабитися. Смакові якості наших страв удостоєні багатьох компліментів від наших гостей, і відзначені, як одні з кращих інтерпретацій континентальної кухні.

У нас завжди людно, шумно і весело. У залі панує атмосфера свободи, веселощів і любові до музики. З порога зустрічаєш друзів, а шеф обов'язково нагодує чимось дуже смачним. Зі стіни, на підписаному фото, поглядає улюблений виконавець, як би натякаючи, що місце за мікрофоном чекає саме на тебе. А може шот або по коктейлю? Адже життя таке прекрасне, коли проводиш його в добрій веселій атмосфері разом з хорошими людьми. Все це про ресторан караоке в Києві під назвою Dejavu.